Increte Tikso G50

Zaprawa polimerowo-cementowa Increte Tikso G50 służy do napraw konstrukcyjnych i niekonstrukcyjnych betonu. Tiksotropowa zaprawa naprawcza typu PCC/SPCC, przeznaczona do nakładania ręcznego lub mokrego narzutu na grubość 10-50 mm. Wyrób na bazie cementu o podwyższonej odporności na korozję siarczanową, kruszywa kwarcowego, polimerów i dodatków modyfikujących. Materiał zawiera mikrokrzemionkę oraz zbrojenie w postaci włókien syntetycznych. Nakłada się bez stosowania mostka sczepnego.

ZASTOSOWANIE:

  • naprawa ubytków betonu konstrukcji, obciążonych dynamicznie, infrastruktury komunikacyjnej drogowej i kolejowej (mosty, wiadukty, estakady, tunele, mury oporowe, przepusty, parkingi wielopoziomowe, metro itp.)
  • wypełnianie i naprawa ubytków betonu, także wielkopowierzchniowych, konstrukcji przemysłowych i energetycznych (kominy, silosy, chłodnie kominowe i wentylatorowe, zbiorniki itp.)
  • naprawa budynków przemysłowych (słupy, posadzki, stropy, ściany itp.)
  • naprawa obiektów hydrotechnicznych (zapory, śluzy, jazy, baseny, nabrzeża portowe, oczyszczalnie ścieków itp.)
  • powierzchniowa naprawa konstrukcji betonowych i żelbetowych w środowisku o podwyższonej zawartości siarczanów lub narażonych na zwiększoną agresję siarczanową

Masz pytania? Zadzwoń :  +48 608 554 922

Projekt bez tytułu
Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this