Preparaty czyszczące

Preparaty czyszczące znajdujące zastosowanie w przemyśle budowlanym służące do zwalczanie ciężko usuwalnych zabrudzeń z asfaltu i betonu.

CLEANBET

Preparat do usuwania zabrudzeń cementowych

CLEANOIL

preparat do usuwania plam olejowych

Przy każdej budowie powstają zabrudzenia, które warto usunąć, dzięki czemu wszystko będzie wyglądało estetycznie i przede wszystkim będzie można bezpiecznie użytkować daną budowę. Warto też pamiętać, że trudne zabrudzenia mogą też powstawać na budynkach wewnątrz, jak i na zewnątrz. Wówczas budynki te brudzą się różnymi substancjami, które ciężko zmyć. Dlatego też dobrze jest użyć specjalistycznych środków, które świetnie sobie poradzą z usunięciem brudu.

Jakich preparatów użyć do czyszczenia zabrudzeń z asfaltu czy z betonu?

Przede wszystkim dobrze jest użyć takich preparatów, które świetnie nadają się do czyszczenia trudnych zabrudzeń oraz powinny być także one bezpieczne dla użytkowników. Warto zatem sięgnąć po:

  • Preparat do usuwania zabrudzeń cementowych – CleanBET,
  • Preparat do usuwania plam olejowych – CleanOIL.

Dobrze jest też zaznaczyć, że preparaty czyszczące fantastycznie usuwają różnego rodzaju zanieczyszczenia i spełniają wszystkie prawne aspekty, dzięki czemu nie ma obawy, że są one niebezpieczne dla ludzi. Co ważne, to przed użyciem preparatów należy usunąć mchy, glony czy też różnego rodzaju porosty. Należy wspomnieć, iż preparaty, które służą do usuwania tak silnego brudu, trzeba też pamiętać o tym, aby używać go odpowiednio, dlatego także produkt zaleca się rozlać na daną powierzchnię lub można rozprowadzać go pędzlem. Warto użyć przy tym rękawiczek ochronnych.

Do jakich powierzchni można użyć preparatów CleanBET i CleanOIL?

Tego rodzaju preparatów można użyć między innymi do: usuwania pozostałości betonowych z form plastikowych, czyszczenia powierzchni przed renowacją oraz impregnacją, czy też do czyszczenia rusztowań, szalunków lub można użyć tych preparatów do czyszczenia narzędzi murarskich. Dobrze jest też wspomnieć o tym, iż CleanBET czy też CleanOIL można użyć do zabrudzeń powstałych z zapraw murarskich na szkle, ścianach, drewnie czy nawet na cegle. Dzięki temu, że preparaty te są tak funkcjonalne i dokładnie czyszczą, to nie ma problemu, aby wyczyścić z zabrudzeń wszystkie elementy, które wymagają czyszczenia.

Jak przechowywać preparaty CleanBet i CleanOIL?

Dobrze jest, by te preparaty czyszczące były w szczególny sposób niedostępne dla dzieci oraz dla osób, które nie są upoważnione do ich używania. Warto zatem trzymać je szczelnie zamknięte w chłodnym i suchym miejscu. Należy też mieć na uwadze to, by pomieszczenie, w którym produkty te będą przechowywane, było wentylowane i nie mogą w ich pobliżu stać żadne źródła łatwego zapłonu. Zaleca się, aby temperatura w pomieszczeniu nie przekraczała 21 stopni. Co ważne, to preparaty CleanBet, jak i CleanOIL nie mogą mieć również kontaktu z roślinami oraz z trawą.

Gdzie można kupić tego rodzaju preparaty?

Specjalistyczne preparaty dostępne są w sklepach, które między innymi zajmują się rozprowadzaniem materiałów, które pomagają w sprzątaniu na budowie. Dobrze jest zatem zakupić preparaty CleanBET i CleanOIL  Co ważne, to w sklepie tym środki czyszczące dostępne są w praktycznych opakowaniach o pojemności 5 i 10 litrów. Tym sposobem można wybrać taki wariant środka czyszczącego, który będzie spełniał wszystkie nasze potrzeby. Warto wspomnieć, że produkty te są świetnie zabezpieczone na czas transportu, przez co nie ma obawy, że coś się może z nimi stać w trakcie drogi.

Należy bezwzględnie przestrzegać wszystkich zasad w trakcie użytkowania preparatów, dzięki czemu będzie pewność, że substancja nie poparzy skóry. Dobrze jest też unikać dotykania oczu czy nosa w trakcie czyszczenia tymi preparatami. Po każdym użyciu dobrze jest umyć dokładnie ręce.

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this